Gönderen Konu: A10 Networks Hakkında  (Okunma sayısı 2850 defa)

tuncaybas

  • Yönetici
  • Tam Üye
  • *****
  • İleti: 154
  • Karma +2/-0
    • Profili Görüntüle
A10 Networks Hakkında
« : 30 Kasım 2013, 14:21:52 »
A10 Networks Hakkında

A10 Networks yenilikçi ağ ve güvenlik sağlamak misyonu ile Lee Chen tarafından 2004 yılında kuruldu. A10 Networks her ölçekteki organizasyonların uygulamalarını hızlandırmaya, optimize etmeye ve güvenli hale getirmeye yardımcı olan, yüksek performanslı ürünler sunan, network uygulamalarında lider bir firmadır.

A10; Deloitte Fast 500 ve Inc 500 tarafından Kuzey Amerika'da en hızlı büyüyen özel şirketlerinden biri seçilmiştir. A10'un San Jose, CA merkez ve dünya üzerinde 22 ülkedeki ofislerinde 500'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

A10 amiral gemisi konumundaki AX Serisi Application Delivery Controller'ları dünya çapında 2.000'den fazla kuruluşta kullanılmaktadır. A10 tarafından oluşturulan Advanced Core OS (ACOS) mimarisi ile AX Serisi ürünler üstün güvenilirlik, yüksek performans ve enerji tasarrufu ile düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sağlamaktadır.

AX Serisi platformlar Application Delivery/Server Load Balancing, IPv6 Migration ve Cloud Computing & Sanallaştırma için çözümler sunar.

Neden A10? Neden Şimdi?

A10 Networks gelişen teknolojilerin yenilikçi kullanımı yoluyla iş problemlerini çözme anlayışı ile oluşturuldu. Yenilik hızında, iletişim alanındaki gelişmelere ağlarınızın ayak uydurmasını sağlamak üzere A10 Networks'ü seçin.

On yıl önce hiçkimse ağları giderek daha önemli kılan, büyük dosya ve video paylaşımındaki artışı tahmin edemezdi.

Yirmi yıl önce hiçkimse bugün kullanılan akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar, video paylaşım siteleri ve bunun gibi daha bir çok trafik yapan ürün şöyle dursun, e-mail trafiğinin bile bu kadar artacağını tahmin edemezdi.

Kim şimdiden 5 yıl sonra insanların ne yapacağını söyleyebilir, ya da 10 yıl sonra. Ama bir şey kesin; gelecekte ağlar daha büyüyecek, karmaşıklaşacak ve daha fazla bant genişliğine ihtiyaç duyacak.

Bu teknoloji belirsizliği ve bir yandan büyüyen ağlar ve bu ağların karmaşıklığı A10'un ilgi alanına girer. A10 Networks, bugüne ve geleceğe hitap eden bu ihtiyaca yönelik hızlandırılmış, güvenli, izlenebilirliği sağlayan yüksek performanslı ağ yönetim araçları sunar.